Yolunuz Açık İşiniz Kolay

buz-cozucu-onleyici

Bilindiği üzere ülkemizde kış mevsimi oldukça çetin geçmektedir. Hava olaylarının meydana getirdiği kar yağışı ve ardından buzlanma ile pek çok soruna çare bulmak için çözüm yolları ararız. Teknolojinin getirdiği yenilikler ile bir nebze rahatlasak da sıkıntının ortadan kalkmasına yeterli olmamaktadır. Kar yağışının ardından hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesi ile don ve buzlanma olayları görülür. Daha çok ulaşımda meydana gelen aksaklıklar maddi manevi zararlar doğurmaktadır. Ayrıca meydana gelen bu zararların giderilmesi için harcanan emek ve para oldukça fazladır. Çünkü geleneksel yöntemler ile yani küreme,  kum dökme ve tuzlama gibi katı maddeler tercih edilerek çalışmalar yapılır. Yaygın bir şekilde kullanılmakta olan tuzlama yöntemi belli bir sıcaklıktan sonra özelliğini ve etkisini kaybetmektedir. Tuz kullanılması sonucunda oluşan korozif onarımı ise oldukça maliyetlidir. Çevreye, hayvanlara ve ekolojik düzene verdiği zararlarda işin cabası.

Buz Çözücü Solüsyon

Yine kış mevsiminde arabaların camlarında oluşan buzlanmaların giderilmesi epey vaktimizi alır. Camlara sıcak su dökmekle işin hallolacağın düşünsek de aslında hiç de iyi bir fikir değildir. Çünkü camlarda çatlaklıklaroluşturur. Bu yöntemler ancak buzlanma yaşandıktan sonra uygulanır ve bizlere yararı kadar zararı da dokunur. Alkol ve kolonyada belki yararlı olur diye düşünebiliriz fakat çok kalın olan buzlanmalar da etkili olmaz. Asıl önemli olan buzlanma olmadan önce önlem almaktır. Bunun için artık harika bir ürün olan Buz çözücü sprey yardımıyla sorun yaşamadan ve vakit kaybetmeden buzlu camlara ve yollara elveda diyoruz.

Buz Önleyici Solüsyon

Buz çözücü sprey kullanımı oldukça kolaydır. Nemi ve suyu tutma özelliği vardır. Hava koşullarına göre yol üzerinde en az 48 saat işlevselliğini korur. Yanıcı, parlayıcı, patlayıcı ya da aşındırıcı özelliği yoktur. Deri ya da suyla temasında yan etkisi görülmez. Son teknoloji ürünü olup çevre dostudur. Doğaya ve insanlara zarar vermez. Çiçek ve tomurcuk aşamasında olan meyve ağaçları için de don olayına karşı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Antifriz etkisi yaparak buz oluşumunu engeller. Mesela uçakların hareketli parçalarının buzlanmasını önlemede en iyi fikirdir. Buz çözücü sprey kullanan sürücülerin yolu hep açık olacaktır.

Call Now ButtonTelefon Et