Risk Yok Önlem Var

Kış mevsiminde kar yağışı ve buzlanma sonucunda pek çok sorun ile muhatap oluyoruz. Trafik seyri ve güvenliği bakımından oluşan aksaklıkların giderilmesi için devreye Karayolları ekipleri girer. Ekiplerin en sık müracaat ettiği yöntemlerin başında küreme, tuzlama, kum dökme işlemleri gelir. Bu yöntemler maliyetli olduğu kadar zaman kaybına da neden olur. Hatta zaman zaman iş makinalarının tehlikeli durumlara düştüğü görülmektedir. Tuzlama çalışmaları ile çevreye ve asfalta ciddi zararlar verilir. Yoğun tuzlama çalışmalarının yapıldığı yerlerde çözünen tuzların yer altı sularına sızması ile çevreyle ilgili düzen bozulur. Ayrıca tuz kullanılması hayvanların ve bitkilerin sağlığı ile bitki örtüsünde hasarlar meydana getirmektedir. Köprü ve viyadüklerdeki metal parçaları aşındırdığı gibi asfaltlarda çukurların oluşmasına neden olur.

Ülkemizin Doğu kesimlerinde etkili olan kar yağışıyla beraber köy yollarının, anayolların kapanmasıyla sürücüler ve yayalar zor anlar yaşamaktadır. Özellikle kar yağışının çok etkili olduğu bu bölgelerde sürtünme kuvveti oldukça azalır. Bu durum da can ve mal kaybına neden olmaktadır. İşte bütün bu dertlerden kurtulmak ve yaşanılan olumsuzluklara son vermek,  can ve mal kaybını en aza indirmek artık çok kolay. Kar çözücü ile bir adım önde olmakla beraber kesintisiz ulaşım ve zaman kaybı yaşanmayacağının garantisini sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Buz Önleyici

Önlem alarak zamandan ve ekonomiden kâr etmenin tam zamanı. Kullanan herkesin memnun kaldığı çözücü kimyasallarsürücülere ve yayalara güvenli ve konforlu bir yol sunar. Korkmadan, tehlikeli durumlara düşmeden yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Yola, köprüye, pistlere, apartman ve AVM girişlerine, viyadüklere, araçlara, uçaklara zarar vermeyen özelliği ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Çok kolay bir şekilde uygulanabilen Kar çözücü hava ve trafik koşullarına bağlı kalarak 48 saate kadar zeminde kalır. Ürün sıvı olmasına rağmen yüzeyde kalır akıp gitmez. Kullanıldıktan sonra antifriz etkisi yaparak buz oluşumunu engeller. Çatılarda biriken karların ağırlığı ile oluşan çatı çökmelerini ortadan kaldırır. Muhafaza etmek de bir o kadar kolaydır böylece uzun yıllar saklayabilirsiniz. Ayrıca insan sağlığı için de yan etkisi yoktur. Uygulama sırasında eldiven kullanmanız yeterli olacaktır. Kar çözücü ile gidilmeyen yollara son.

Call Now ButtonTelefon Et