Buz Çözücü Solüsyon Mucizesi

buz-onleyici-solusyon

Ülkemizde yaşanan kış mevsimi, bize sunmuş olduğu güzelliklerin yanında bazı olumsuz durumları da beraberinde getirmektedir. Soğuyan hava hayatı olumsuz etkilemekle kalmayıp kar, buz, don olayları ile de karşı karşıya kalırız. Kış mevsiminde sıcaklığın sıfırın altına düşmesi ile görülen kar yağışı ve ardından görülen buzlanma hayatı felç etmektedir. Kar ve buzla mücadele etmek için hepimizin bildiği gibi tuz, kum ve üre kullanımı gelir. Tuz kullanılan zeminlerde tuzun temas etmesi ile oluşan hasarların onarımı,  maliyeti oldukça artırmaktadır. Tüm bu problemlerin ortadan kalkması artık çok kolay. Yoğun ve pahalı olan hayatımızda zamandan ve ekonomiden tasarruf etmek için çözücüyühala denemediniz mi?

Buz çözücü solüsyon

Hayatınızı kolaylaştırmakla beraber tasarruf yapmak için de en güzel tercih olacaktır. Buz çözmek için kullanılan bu kimyasal dünyada ve ülkemizde son yıllarda çokça tercih edilmektedir. Buz çözücü solüsyon kimyasal bir sıvıdır. Karın yol yüzeyine yapışmasını ve buz oluşumunu engeller. Bu kimyasal çözelti trafiğin kalabalık olduğu zamanlarda bile yolda kalarak ıslaklığı absorbe etme özelliğine sahiptir. Uzun süre zeminde kalması unutulmamalıdır. Böylece her daim güvende olursunuz. Püskürtme, spreyleme veya dökerek kolayca istediğiniz zaman istediğiniz yere uygulayabilirsiniz. Çok hızlı uygulanabilen bir özelliğe sahip olmasının yanında işçilik ve zamandan tasarruf sağlarsınız. Kalitesinden ödün vermeyen Bu kimyasalınfaydaları saymakla bitmiyor.

Ayrıca asfalta, araçlara ve yola hiç bir şekilde zarar vermeden kar ve buzu eriterek engelleri ortadan kaldırır. Hayatımızın olmazsa olmaz noktalarından olan benzin istasyonları, havalimanları, otoyollar, alış veriş merkezleri ve bina girişlerinde kusursuz sonuçlar verir. Tek uygulamada 36-48 saat etkili olan Bu solüsyonriski önler tehlikeyi ortadan kaldırır. Faydalarını saymakla bitiremediğimiz bu solüsyonbeton, ahşap, metal gibi pek çok yüzeye zarar vermez böylece güvenle kullanabilirsiniz. Daha bitmedi! İnsan sağlığı için tehlikeli olmayan buz çözücü solüsyon hayvan ve bitkilerin sağlığı açısından da tehlike oluşturmaz. Çevre dostu olan bu kimyasalbitkilere gübre görevi görür. Çok düşük ısılarda bile etkili olan solüsyon size her daim güvenli bir yol sağlamaktadır.

Call Now ButtonTelefon Et